czwartek, 19 marca 2015

Inspiracje naukowe cz. 1Długo nie mogłam się zebrać do napisania tego posta, ponieważ musiałabym poszukać dużej ilości zdjęć. Niestety, bez bicia muszę się przyznać, że mi się nie chciało, ale dziś nadszedł moment, żeby włączyć laptopa i tu zajrzeć!

Mamy marzec. Jest to jeden z gorszych miesięcy jeśli chodzi o szkołę i ten cały "zapierdziel" m.in dlatego, że nie ma żadnych przerw, wolnego, jest to czas na tzw. łapanie ocen, bo wiadomo, potem są święta, różne egzaminy, maj, a potem tak długo oczekiwany przez nas CZERWIEC! Z tego względu, że pogoda robi się coraz ciekawsza, a nam nie chce się siedzieć przy książkach chciałabym Wam przedstawić moją motywacje do nauki. Nie gwarantuje, że podziała to również na Was, z tego względu, że każdy jest jednostką indywidualną, aczkolwiek może akurat.

Kiedy mam dużo nauki, a mało chęci, przeszukuje internet (głównie zszywkę) w poszukiwaniu obrazków ze zdjęciami, które mnie zainspirują. Tak wiem, trochę to dziwne, a może nawet głupie, ale tak to już ze mną jest :) Żeby było śmieszniej - jak najbardziej to działa! Dostaje wtedy takiego powera, że aż pędzę do książek.

W ferie zdradziłam ten pomysł koleżance, a ona znalazła taką kopalnie tych różnych zdjęć, że nabrałyśmy ochoty, żeby w ferie siąść i się pouczyć. Po prostu śmiech na sali, ale to działa!
Źródłem naszych inspiracji jest nic innego niż TUMBLR!

Zachęcam do obejrzenia profilu mojego guru naukowego! The Organised Student

Zdjęcia pochodzą z powyższego tumblra oraz dwa
 są mojego autorstwa :)


Jeśli również znajdziecie jakieś ciekawe naukowe inspiracje to podsyłajcie :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz